Dzień otwarty “Sokrates” 2019 za nami. Świetna atmosfera, cudowna pogoda oraz mnóstwo atrakcji!

Zwiedzający “Sokratesa” mogli przekonać się, jak na co dzień wiedzę zdobywają uczniowie w naszej szkole. Od samego rana pojawiało się bardzo dużo osób, które chciały zobaczyć funkcjonowanie poszczególnych kierunków. Masażyści prezentowali swoje zdolności manualne. Chętni mogli skorzystać z masażu, który z pewności poprawi samopoczucie przed nadchodzącymi wyzwaniami. W pracowni ratownictwa medycznego uczniowie “Sokratesa” opowiadali o technicznych kwestiach zajęć, a pod szkołą dostępna była karetka pogotowia wraz z całym wyposażeniem. Detektywi czekali z zagadkami, a najlepsi nagrodzeni byli słodkościami. Pełno pracy w pracowni fryzjerskiej – piękne nowoczesne fryzury, stylizacje i techniki tego fachu. Tłumy osób odwiedziło również kosmetyczki, które bez chwili wytchnienia pracowały nad poprawieniem wizualnym dłoni oraz twarzy. Weterynaria również zachęcała nowościami, a największą atrakcją były egzotyczne oraz domowe zwierzątka, bardzo przyjazne dla innych.

Dziękujemy wszystkim za udział w dniu otwartym Ośrodka Edukacji “SOKRATES”. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji oraz Nauczycieli, którzy przygotowali wspaniały pokaz dla zwiedzających szkołę uczniów. Bardzo intensywny dzień!

Podziękowania również dla osób, które wyśmienicie spisały się w roli masażystów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, weterynarzy, ratowników medycznych, detektywów i wszystkich innych aktywnie zaangażowanych w organizację tego dnia. Dziękujemy Grupie Ratowniczej HKR z Pszczyny za udostępnienie karetki.

Brawo dla Was!
[DO]

Zapraszam do obejrzenia obszernej relacji fotograficznej: