Nasza szkoła ma w ofercie kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, w profesjonalnym środowisku i miłej atmosferze.

Mamy własne, doskonale wyposażone pracownie, oraz wszystkie materiały potrzebne do prowadzenia kursu. Nasi słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, lub aby nabyć nowe umiejętności- zapisz się na jeden z wielu kursów które oferujemy!

Podczas zajęć uczestnicy zdobywają przede wszystkim wiedzę praktyczną i teoretyczną Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia, tłumaczone dodatkowo na jeden z dwóch języków obcych (angielski bądź niemiecki, lub inny w razie potrzeby.)

Istnieje możliwość opłacania należności za szkolenia i kursy w ratach, bez dodatkowych odsetek, oraz sfinansowania kursu w ramach współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach, ponieważ nasz ośrodek posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Kurs masażu klasycznego – „Masaż od podstaw”

Masaż klasyczny należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Opiera się na wielowiekowym doświadczeniu i mądrości tych, którzy dbali o ludzkie zdrowie. Oprócz działania przeciwbólowego i regeneracyjnego, masaż poprawia wygląd skóry i może pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto pozwala zniwelować napięcie i stres, co poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

50 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs masażu – „2 w 1”

110 godzin 1200 zł
Więcej informacji

Kurs masażu z elementami odnowy biologicznej

50 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs masażu – „Blok masaży relaksacyjnych”

50 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs dietetyki i odchudzania

70 godzin 700 zł
Więcej informacji

Szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu, które umożliwi zdobycie umiejętności i uprawnień potrzebnych do wykonywania zawodu detektywa.

50 godzin 800 zł
Więcej informacji

Kurs kosmetyczki dyplomowanej

110 godzin 1600 zł
Więcej informacji

Kurs fryzjerski

110 godzin 1600 zł
Więcej informacji

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Celem kursu jest poznanie przez słuchaczy podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach.

14 godzin 150 zł
Więcej informacji

Kurs opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania czynności opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych.

70 godzin 750 zł
Więcej informacji