Nasza szkoła ma w ofercie kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, w profesjonalnym środowisku i miłej atmosferze.

Mamy własne, doskonale wyposażone pracownie, oraz wszystkie materiały potrzebne do prowadzenia kursu. Nasi słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, lub aby nabyć nowe umiejętności- zapisz się na jeden z wielu kursów które oferujemy!

Podczas zajęć uczestnicy zdobywają przede wszystkim wiedzę praktyczną i teoretyczną Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia, tłumaczone dodatkowo na jeden z dwóch języków obcych (angielski bądź niemiecki, lub inny w razie potrzeby.)

Istnieje możliwość opłacania należności za szkolenia i kursy w ratach, bez dodatkowych odsetek, oraz sfinansowania kursu w ramach współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach, ponieważ nasz ośrodek posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu, które umożliwi zdobycie umiejętności i uprawnień potrzebnych do wykonywania zawodu detektywa.

50 godzin 800 zł
Więcej informacji

Kurs masażu klasycznego – „Masaż od podstaw”

Masaż klasyczny należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Opiera się na wielowiekowym doświadczeniu i mądrości tych, którzy dbali o ludzkie zdrowie. Oprócz działania przeciwbólowego i regeneracyjnego, masaż poprawia wygląd skóry i może pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto pozwala zniwelować napięcie i stres, co poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

50 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs masażu – „2 w 1”

110 godzin 1200 zł
Więcej informacji

Kurs dietetyki i odchudzania

70 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Celem kursu jest poznanie przez słuchaczy podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach.

14 godzin 150 zł
Więcej informacji

Kurs opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania czynności opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych.

70 godzin 750 zł
Więcej informacji

Kurs wizażu i makijażu

20 godzin 500 zł
Więcej informacji

Kurs fryzjerski

110 godzin 1600 zł
Więcej informacji

Kurs kosmetyczki dyplomowanej

110 godzin 1600 zł
Więcej informacji

Kurs masażu – „Blok masaży relaksacyjnych”

50 godzin 700 zł
Więcej informacji

Kurs masażu z elementami odnowy biologicznej

50 godzin 700 zł
Więcej informacji