bezpłatna infolinia:
0 800 187 197

Kursy i szkolenia

Nasza szkoła ma w ofercie kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, w profesjonalnym środowisku i miłej atmosferze.
Mamy własne, doskonale wyposażone pracownie, oraz wszystkie materiały potrzebne do prowadzenia kursu. Nasi słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.
Aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, lub aby nabyć nowe umiejętności- zapisz się na jeden z wielu kursów które oferujemy!
Podczas zajęć uczestnicy zdobywają przede wszystkim wiedzę praktyczną i teoretyczną  Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia, tłumaczone dodatkowo na jeden z dwóch języków obcych (angielski bądź niemiecki, lub inny w razie potrzeby.)
Istnieje możliwość opłacania należności za szkolenia i kursy w ratach, bez dodatkowych odsetek, oraz sfinansowania kursu w ramach współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach, ponieważ nasz ośrodek posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Najpopularniejsze z naszych kursów to:

 

KURS WIZAŻU I MAKIJAŻU

Uczestnicy zdobywają szczegółową wiedzę dotyczącą stylizacji wyglądu: dokonują analizy kolorystycznej typu urody; doboru kolorystyki garderoby, dodatków, oraz biżuterii; uczą się również podstaw fryzjerstwa, a także wykonywać różne rodzaje makijażu. Na modelach ćwiczą wykonywanie makijażu dziennego i wieczorowego, makijażu ślubnego, makijażu kobiety dojrzałej, makijażu telewizyjnego oraz artystycznego makijażu do fotografii kolorowej i czarno-białej.

Kurs obejmuje 70 godzin zajęć, które prowadzone są w wyposażonych pracowniach- wszystkie materiały i kosmetyki są wliczone w cenę kursu.

cena kursu : 650,00 złotych

 

KURS MASAŻU OD PODSTAW

Kurs obejmuje 110 godzin, na których oprócz podstawowej wiedzy o teorii masażu, uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności, ćwicząc wykonywanie różnych rodzajów masażu. W ciągu 100 godzin zajęć praktycznych uczą się masażu klasycznego, sportowego, wykonują drenaż limfatyczny oraz zapoznają się z technikami masażu w odnowie biologicznej (aromaterapia, kamienie bazaltowe, bańki chińskie, oraz stemple ziołowe.)

Wszystkie zajęcia prowadzone są w specjalistycznych pracowniach wyposażonych w kosmetyki, zioła oraz materiały, które wliczone są w cenę kursu.

cena kursu: 1100,00 złotych

 

KURS FRYZJERSKI

Kurs prowadzony od podstaw, przeznaczony dla osób które są zainteresowane pracą w zawodzie fryzjera. Na 110 godzinach zajęć uczestnicy zdobywają szczegółową wiedzę o technologiach fryzjerskich i materiałoznawstwie, uczą się podstaw przedsiębiorczości w branży fryzjerskiej, oraz zdobywają wiedzę odnośnie higieny zawodowej. Na zajęciach praktycznych uczą się stylizacji fryzur, strzyżenia, koloryzacji, modelowania oraz kosmetyki włosów. Zajęcia  prowadzone są w specjalistycznych, w pełni wyposażonych pracowaniach, gdzie uczestnicy ćwiczą na główkach treningowych i modelkach, mając do dyspozycji wszelkie materiały dostępne w salonach fryzjerskich (kosmetyki do włosów, farby, narzędzia,) które wliczone są w cenę kursu.

cena kursu: 1100,00 złotych

 

ORAZ

 

KURS PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ, AKRYLOWĄ LUB HYBRYDOWĄ

 

KURS OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI I NIEPEŁNOSPRAWNYMI